Niedobór witaminy D w migrenie.

W poszczególnych grupach były unikatowe kompleksowych remontach Objawy migreny, więc naukowcy stwierdzili, że administracja od dużych dawek od witaminy B2 jest przykładem taniego i bez negatywnych skutków, a także efektywne zapobiegawcze migreny.Na przykład badania przedstawione że podawanie witaminy D.

Witaminy D, a także inni spojrzał na działanie przeciwzapalne i również braku metod Zapalenie nerwów z migrenowy ból głowy, który zdecydowanie uważa, że witamina D za pomocą tej procedury można poprawić migrenowy ból głowy.

Na przykład badania przedstawione że podawanie witaminy D.

Mogą być bardzo praktyczne, Oprócz typowych medycyna migrena-. w 2014 roku. Uczestnicy byli faktycznie 53 młodzieży, a także młodych ludzi między 8, a także 16 lat, które cierpi na migreny. One ułożone dzieci prawo do 4 grupy – w zależności od Twojego ilość witaminy D.

Grupa 1 miał poziom zwykłe witaminy D i również nabyte po prostu Migrena ból głowy narkotyków (amitryptylina).

Zespół 2 Dodatkowo posiadanych stopni typowe witaminy D, otrzymała IU witaminy D3 codzienne 400, ale poza tym medycyna migrena.

Grupa 3 posiadał niewydolność niewielkie witaminy D i uzyskane Witamina D3 800 IE na migrenowe bóle głowy lek.

Zespół 4 posiadał niedobór poważne witaminy D i odbierane codziennie 5000 J.M. witaminy D3 na leki ból głowy migrena.

Przed rozpoczęciem badania miał wszystkie grupy dotyczące 7 Migrena ból głowy napaści na pół roku. W trakcie leczenia zdecydowanie zmniejszyła się ilość ataków migreny ból głowy w każdym 4 zespoły. Grupa 1 miał tylko 3 ataki co pół roku, kategorii 2 pod 2 migreny, Grupa 3 2 drgawki, a także Grupa 4 bezpośrednio ani 1 migrena strike co pół roku.

Przeprowadzanie lekarzy utworzony dziennik medyczny i naturalne w brazylijski badania, że podawanie witaminy d może obniżyć wyraźnie różnych ataków migreny.

Jeden więcej badań randomizowane i również obsługiwane), który faktycznie ukazał się rok później.

W journal of dochodzenia w opieki zdrowotnej badań naukowych, pozytywny wpływ potwierdzone spożycie witaminy D na prawidłowość napadów migreny ból głowy.

65 Migrena ból głowy klientów rzeczywiście były ułożone w pary zespołów: w grupie, która miała witaminy D (50 000 IU / pełny tydzień 10 tygodni) i w jeden zespół więcej, który funkcjonuje jako zespół zarządzania i połykać tylko tabletkę placebo.

Bieżący stan witaminy D z przedmiotów została założona na początku badania. 80 procent uczestników, w związku z tym pojawił się, miał do czynienia z niedoborem witaminy D, więc posiadał wartości rynkowe wymienione poniżej 30 ng/ml.

Stopniu od wielkości od migreny przez spożycie witaminy d wykonywane z pewnością nie zmniejszyć, ale obniżona ilość ataków migreny w grupie witaminy D, a także Skrócony okres od napaści.

Dowiedz się o swoim stopni witaminy D i tylko jakie dawki trzeba wymagać, aby podnieść swój obecny stopni witaminy D z niedoboru na wartość zdrowego: poziom witaminy D – co trzeba wiedzieć.

Teraz można określić poziom własny witaminy D w residence, więc nie trzeba obserwować lekarz: egzamin witaminy D.

Leczenie migreny z suplementami diety powinny w związku z tym należą Standard z opieki – albo sam (szczególnie dla osób, które intrygujące jest faktycznie, które wykonują napewno nie znosić leki na migrenę regularne) lub nawet również w mieszaninie z leków.Teraz można określić poziom własny witaminy D w residence, więc nie trzeba obserwować lekarz: egzamin witaminy D.

W międzyczasie jest rzeczywiście prep pracy, który zawiera składniki odżywcze niezbędne dla migreny i coulds (Migravent®) do tych celów. To składa się głównie z magnezu (600 mg), witamina B2 (400 mg), koenzym Q10 (150 miligramów) plus wybór z różnych innych składników odżywczych i witaminy D. W badaniach z 31 Migrena ból głowy osób faktycznie oceniano w zaczne od tego ze w 2011 roku ponownie w latach 2012-2013 wraz z ponad 170 osób kto miał lek przez 3 miesiące.